Plastik Tapa Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Plastik Tapa Nedir?

Plastik tapalar, genellikle boruların veya profillerin uç kısımlarını kapatmak için kullanılan plastik kapatıcı malzemelere verilen isimdir.

Plastik Tapa Çeşitleri

Plastik tapa çeşitleri, kullanılacağı malzemeye ve kullanılış şekline göre değişmektedir.  Firmamız tarafından üretilen bir çok plastik tapa çeşidi bulunmaktadır. Bunlara örnekler verecek olursak; sandalye ayak tapası, plastik boru tapası, kauçuk tapa, yuvarlak plastik tapa, plastik dış tapa, sandalye dış tapa, plastik tıpa kapak, metal sandalye ayak plastiği, plastik delik tapası, 10 luk tapa, 12 lik plastik tapa, pvc tapa, boru tapası plastik, plastik boru kapağı, plastik tapa kapak, 20×30 profil tapası, boru tapası, kare profil kapakları, tapalı kapak, tapa plastik, profil tapası, 38 mm Plastik Kapak, Oval Profil tapası, Tapa Kapak, Profil Dış Tapa, Boru Plastik Tapa, Alüminyum Profil Tapası, 40×40 İç Tapa, Profil İç Tapa, Kare Tapa, 70×70 Profil kapağı, 60 LIK BORU Kapağı, 40×40 Profil kapağı, Yuvarlak Boru Profil İç Tapa, Profil Ayak Tapaları, Plastik Ranza Takozu, 20×20 Profil Tapası, Kare Profil İç Tapa, Kutu Profil Tapaları, PROFİL TAKOZLARI ve 60 LIK Boru Tapası gibi bir çok imalatımız bulunmaktadır.

Plastik Tapa Ankara

Plastik tapa imalatı öncülerinden biri olan Adem  Koç Plastik, Ankara ilinde faaliyetlerine devam eden ve plastik enjeksiyon ürünlerini 1. derece kaliteli hammaddeyle üreten ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Plastik tapa üreticileri ve plastik kapak yapan firmalar arasında, kalitesi ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren firma, bol plastik kapak çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle kutu profil tapası üretiminde, her ölçüde kutu profil için üretimi bulunmaktadır.

Plastik Tapa Fiyatları

Plastik tapa fiyatları, üretilecek olan plastik tapanın ebatlarına ve şekillerine göre değişiklik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Tapa Market sayfamızı ziyaret ederek, ürünlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nerelere Gönderim Yapıyoruz?

Ostim, Siteler ve Saray fabrikamızdan İstanbul, İzmir; Bursa gibi şehirlerimiz başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm bölgelerine plastik tapa ürünlerimizi toptan ve perakende olarak gönderiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir