Rotil Ayak (2)

Rotil Ayak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rotil Ayak

Rotil, kelime olarak iki bağlantı parçasının birbirine bağlanmasını sağlayan gerektiğinde salıncak görevini gören ve parçaların hareket etmesini sağlayan ara bağlantı aparatıdır. Rotiller bir çok sektörde kullanılmakla birlikte mobilya ayaklarında da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Mobilyalar için üretilen rotil ayaklar, kullanılacak ayağın çapına ve diğer özelliklerine göre çeşitli isimler almışlardır. Ayarlanabilir ayak, ayarlı ayaklar, ayarlı dolap ayağı, ayarlanabilir dolap ayağı, yükseklik ayarlı ayak, yüksekliği ayarlanabilir ayak, bingo ayak, pingo ayak, dolap ayakları, dolap ayağı, profil ayarlı ayak, plastik rotil ayak, metal makine ayağı, makine ayakları, plastik profil ayağı, bingo masa ayağı ve küçük bingo ayak bu isimlerden bazılarıdır.

Rotil Ayak Çeşitleri

Rotil ayaklar, yuvarlak, kare, ayarlı ve gizli ayarlı olarak çeşitlendirilmişlerdir. Bu çeşitler içerisinde ise, kullanılacağı profile veya boruya göre de isimlendirilmektedirler. En çok kullanılan rotil ayaklardan bazıları, 30×30 rotil ayak ve 40×40 rotil ayak çeşitidir. Bu ayakların özelliklerini profil veya boru çaplarına göre çoğaltmak mümkündür.

 

Rotil Ayak Fiyatları

Rotil ayak fiyatları, ürünün modeline göre değişkenlik göstermektedir. Rotil ayak fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda bulunan rotil ayak grununda, stok kodumuz ve ürünlerin tüm özellikleri yazmaktadır.

Rotil ayak imalatçıları arasında önde gelen firma olarak, üretmiş olduğumuz rotil ayaklarda kullanılan tüm malzemeler 1. sınıf ham maddelerden üretilmiştir. Rotil ayaklarımız yüke ve zorlanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayarlı rotil ayaklarımız zemin eğri olsa bile tam bir uyum sağlayarak, dolaplarınızın, mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın kusursuz olarak dengede kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca her renkte üretimi yapılan rotil ayaklarımız, dekorasyonlarınıza tam bir uyum sağlamaktadır.

Üretmiş olduğumuz rotil ayaklar, toptan ve perakende olarak satışa sunulmakta, ülkemizin tüm illerine kargo ve nakliye yapılmaktadır.