Dolap Ayağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

DOLAP AYAĞI

Dolaplar, evimizde kullanmış olduğumuz olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer almaktadır. Bu yüzden evde kullandığımız eşyalarda uyumlu olması açısından, dolaplarımızı dekorasyonumuza uygun olarak seçeriz. Dolaplar için tamamlayıcı dekorasyon ürünleri arasında en önde kapaklar ve ve dolap ayakları gelmektedir.

DOLAP AYAĞI MODELİ SEÇİMİ

Dolap ayağı modelleri seçilirken, her ne kadar dekorasyonumuza uygun dolap ayağı seçmemiz gerekirse de, sağlamlıktan ödün vermememiz gerekmektedir. Çünkü dolaplarımız dekoratif olduğu kadar, içindeki yükü taşıyacak kadar da sağlam olmalıdır.  Adem Koç Plastik olarak yılların vermiş olduğu deneyimle ve müşterilerden aldığımız geri dönüşlerde, AR-GE alanında ciddi yatırımlar ve çalışmalar yaptık. Bu da bizlere daima en kaliteli ürünü, en uygun fiyata vermemizi sağladı.

Siz değerli müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz bir çok dolap ayağı modeli bulunmaktadır. Mutfak dolapları için ayrı, gardroplar için ayrı, banyo dolapları için ayrı modeller olmak üzere bir çok çeşit dolap için ayak üretimi yapmaktayız.

Üretmiş olduğumuz dolap ayak çeşitleri arasında, banyo dolap ayağı, mutfak dolap ayağı, gardrop ayağı, plastik dolap ayağı, çelik dolap ayağı, metal dolap ayağı ve tekerlekli dolap ayağı bulunmaktadır.

DOLAP AYAĞI FİYATLARI

Dolap ayağı seçimi yaparken bir diğer hususta, fiyatlarıdır. Fiyat ve performans açısından en kalitesini en ucuza almayı tercih etmelisiniz. Siz değerli müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz dolap ayaklarının fiyatlarını öğrenmek için online mağazamızı ziyaret edebilir ya da buraya tıklayarak tüm ürünlerimize göz atabilirsiniz.