Monoblok Sandalye Modelleri (2)

Plastik Sandalye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

PLASTİK SANDALYE

Plastik sandalye, mutfak, bahçe, balkon, eğitim kurumları ve işyerleri başta olmak üzere hayatımızın hemen hemen tüm alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Plastik sandalyelerin tercih edilme sebepleri arasında, kolay temizlenebilmesi, dayanıklı ve hafif olması tüm bu özelliklerinin yanında ekonomik olması gelmektedir.

Plastik sandalyelerin yukarıda saydığımız bir çok avantajının yanında, dezavantajları da bulunmaktadır. Bunların en başında kalitesiz malzemelerden üretilen plastik sandalyelerin yapmış olduğu kokular ve yine kalitesiz ham maddelerden üretilen sandalyelerin sağlığa verdiği zararlar gelmektedir.

Adem Koç Plastik olarak, Türkiye’nin en kaliteli plastik ve polipropilen sandalyelerini üretmekteyiz. Sandalye üretiminde kullanmış olduğumuz ham maddelerin tamamı 1. derece kalite ham maddelerdir. Bu yüzden asla koku yapmaz ve sağlığa hiç bir zararı yoktur. Eğitim kurumları başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına toptan ve perakende plastik sandalye satışı yapmaktayız.

PLASTİK SANDALYE MODELLERİ

Plastik, kolay şekil verilebilen bir madde olması sayesinde, bir çok plastik sandalye modeli üretimi yapılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ve müşterilerimiz tarafından en sık tercih edilen modellerin başında, Monoblok sandalyeler gelmektedir. Üretmiş olduğumuz monoblok sandalye modelleri arasında, Betina, Koç, Linea ve  Kaşmir Monoblok Sandalyeler bulunmaktadır. Bu sandalye modellerimizin, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liste boyları bulunmaktadır. Genellikle A şeklinde ayak ile üretmiş olduğumuz sandalye modellerine ek olarak Z ayaklı monoblok sandalyelerimiz de bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz sandalyelerin, bağlantı elemanları, metal ayakları, tapaları ve ızgaraları ile tablaları tamamen kendi fabrikalarımızda üretilmektedir. Monoblok sandalyeler hakkında daha detaylı bilgi almak için monoblok sandalye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Üretmiş olduğumuz sandalyeler genellikle;

  • Anasınıfı sandalyesi,
  • İlkokul sandalyesi,
  • Ortaokul sandalyesi,
  • Lise sandalyesi,
  • PP Sandalye,
  • Plastik Sandalye,
  • Bahçe Sandalyesi,
  • Balkon Sandalyesi,
  • Mutfak Sandalyesi,

olarak kullanılmaktadır.

 

KALİTELİ PLASTİK SANDALYE

Bir plastik sandalyenin kaliteli olup olmadığını ilk bakışta anlamak için yapmanız gereken ilk şey kokusuna bakmaktır. Eğer sandalyenin kokusu rahatsız edici bir koku ise, bu plastik sandalye genellikle  ya hurda malzemeden, ya da kalitesiz ham maddeden imal edilmiştir. Adem Koç Plastik olarak üretmiş olduğumuz hiç bir üründe kalitesiz ve hurda ham madde kullanmamaktayız.

PLASTİK SANDALYE FİYATLARI

Plastik sandalyelerin fiyatları, genellikle ürünlerin modellerine ve sandalyede kullanılacak diğer malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Plastik sandalye fiyatlarını, online mağazamız üzerinden öğrenebilir ya da bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.