Monoblok Sandalye Modelleri (1)

Monoblok Sandalye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Monoblok Sandalye

Monoblok kelime anlamı itibariyle tek gövde demektir. Monoblok sandalyeler, tek gövde sandalyeler olarak üretilmektedirler.

Monoblok sandalye imalatçıları arasında önde gelen Adem Koç Plastik olarak, bir çok çeşit monoblok plastik sandalye üretimini yapmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz monoblok sandalyeler, enjeksiyon veya şişirme olarak üretilmekte olup, firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

1. derece kaliteli hammaddeden üretimini yapmış olduğumuz sandalyeler, kırılmaya ve zorlamaya karşı son derece dayanıklı olup, renklerinde asla solma olmaz.

Monoblok sandalyeler nerelerde kullanılır?

Monoblok Sandalyeler;

  • Monoblok okul sandalyesi,
  • Monoblok öğrenci sandalyesi,
  • Monoblok kafe sandalyesi,
  • Monoblok bahçe sandalyesi,
  • Monoblok mutfak sandalyesi,
  • Monoblok anasınıfı sandalyesi,
  • Monoblok lise sandalyesi,
  • Monoblok ortaokul sandalyesi,

olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle pandemi süreciyle birlikte eğitim kurumlarında bireyler arası uzaklığın öneminden dolayı tekli monoblok sandalyeler tercih edilmeye başlanmıştır.

Monoblok Sandalye Modelleri

Adem Koç Plastik olarak üretmiş olduğumuz Monoblok Sandalye modelleri arasında, betina monoblok sandalye, koç monoblok sandalye, Linea monoblok sandalye, Kaşmir monoblok sandalye ve PP Monoblok Sandalye (polipropilen monoblok sandalye) bulunmaktadır. Monoblok Sandalyelerimiz, belirli standart ölçülerde üretilmektedir. Genellikle, kırmızı, mavi, turuncu ve sarı olarak üretilen modellerimizin yanında isteğe bağlı olarak her renkte üretimlerimiz bulunmaktadır.

Monoblok Sandalye Fiyatları

Monoblok Sandalye fiyatları, sandalyenin modeline ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Monoblok sandalye fiyatlarını öğrenmek için, online mağazamızdan monoblok sandalyeler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için ise, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Monoblok Sandalye Resimleri

Monoblok Sandalye Malzemeleri

Firmamız tarafından monoblok sandalyeler için hem tabla, hem ayak, hem bağlantı ve destek parçaları imalatı ve satışı yapılmaktadır. Monoblok sandalye ayakları olarak hem A ayak hem de Z ayak satışının yanında, monoblok sandalye ızgaraları ve tapaları da satılmaktadır. İsteğinize bağlı olarak bir monoblok sandalyenin tüm parçalarını ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Ülkemizin bütün illerine kargo ve nakliye imkanımız bulunmaktadır.

Monoblok Sandalye özellikleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacaklardır.