Mobilya Ayak Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

MOBİLYA AYAĞI

Mobilya ayak modelleri, mobilya aksesuarcıları tarafından imalatı yapılan ve gövdenin zeminden uzaklaştırılmasını sağlayan ayaklardır.

MOBİLYA AYAK MODELLERİ

Mobilya ayakları, ayaklarda kullanılacak malzemeye ve kullanılacak eşyaya göre çeşitlendirilmektedir. Adem Koç Plastik olarak üretmiş olduğumuz modeller arasında, metal mobilya ayağı, ahşap görümlü plastik masa ayağı, metal masa ayak, lukens ayak, masa ayaklığı, masa bacakları, masa ayağı, masa ayaklık, masa ayakları, mobilya ayakları, koltuk ayakları, sehpa ayağı, sehpa ayak, sehpa ayakları, koltuk ayağı, metal masa ayaklık, metal ayak, metal ayaklar, mobilya ayağı, dolap ayak, kanepe ayak  ve krom masa ayağı bulunmaktadır.

Masa ayakları, genellikle 70 ile 75 cm arasında uzunlukları değişmekle birlikte, müşterinin talebine özel uzunlukta üretimlerimiz mevcuttur. İstenilen her renk ve modelde ya da kaplamalı olarak üretilen masa ayak çeşitlerimiz, dekorasyonunuza tam bir uyum sağlamaktadır.

Tüm Mobilya Ayak Modellerimizi buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

KOLTUK AYAKLARI NASIL YÜKSELTİLİR?

Koltuk ayaklarını yükseltmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken koltuklarınızda bulunan ayaklarınızı değiştirmeniz olacaktır. Firmamız tarafından üretilen koltuk ayaklarını, mevcut koltuk ayağınızla rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, montaj biçimini aynı olarak seçmenizdir. Bu konuda hazırlamış olduğumuz Baza, Koltuk ve Kapene Ayak Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri konulu yazımızı okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

MASA AYAK FİYATLARI

Masa ayak fiyatları, ayağın üretiminde kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. İsterseniz online mağazamız üzerinden masa ayak fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.